ACH TI TŘÍDNÍ!

6. listopadu 2009 v 16:05 | Lizze
Tak vážení, včera po škole jsem měla zadarmo celé Twsiter menu v KFC. Však vy víte, jak ho miluju. A kamarád mě pozval. I když se necítím zrovna nejlíp, když jím za něčí peníze, on se nenechal přemluvit. Inu, uznejme, zadarmo chutná určitě všem. Je to strašný zlato, ten kluk. Tím spíše mě mrzí, že vím, že je do mě tak trochu zakoukaný (taky ho nechápu...) a já s tím nemohu nic dělat. Prostě jsem zadaná, on to ví (s broukem se znají až až) a navíc ho beru jen jako kamarára. No.

Jsem vyřízená už po tomto krátkém odstavci, jelikož jsem dnes musela otevřít očka už v 6 hodin. Naše milá učitelka třídní miluje, když nám může dát třídnickou hodinu od sedmi, nebo náhradní termín na písemku jako nultou hodinu. Tak tomu bylo i dnes. Šla jsem si dopsat písemku. Vstávala jsem o hodinu dřív jen abych si došla do školy pro pětku. To potěší! Je příjemné se po ránu dívat na její obličej a poslouchat její řeči; Musím uznat, že už jste - krom Elišky - své chování velmi vylepřisili. Ano, já, já, já. Jsem na to zvyklá ze základky. Vždycky válčím se třídníma. Kvůli mojí povaze. Třídní řeší vždy ty problémy ve třídě a často jsou nespravedliví. A já jsem prostě ta, co bouje za lidská práva, ta, co si furt prosazuje svůj názor, ta, co se tak ráda hádá. A jen tak se neovládnu. S nikým jiným problém nemám, vždy to je jen třídní učitel. Probůh. A tohle je ještě taková sviňa podlá. Tu neomluvenou hodinu mi dávat nemusela...
Když už jsme u té školy a stěžování. Nemčina. Stále ona trápí můj mozek, který není schopet si zapamatovat ani členy, natož nějaké číslovky a zápory. Určitě vím, že i když mám německé předky, tenhle jazyk nebude mým oblíbeným. Budu si muset vystačit s tou mojí angličtinou, která je aspoň trošku jemná, oproti té erkaté a ucháchané Němčině. Ty pětky by bejt nemusely ovšem.

Jak jsem již tedy řkla - jsem nevyspalá. Proto jsem se dnes vyprdla na trénink; Omluvte mě prosím, není mi dnes dobře, děkuji. Ha ha, kecá ta holka zas! Jen potřebuju uklidit a připravit barák na dnešní menší párty. Vodnice, kamarádi, hudba, vínko... Nic víc si ani nemohu přát. Kvůli tréninku únavu nepřekonám, ovšem kvůli kalbičce ano, vždy!

Tak se mějte a vzhůru do víkendu! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zvejkaczqa_~ | Web | 7. listopadu 2009 v 12:13 | Reagovat

Soucítím s tebou..!! Taky bych nejradši zrušila ty nultý hodiny, protože to je uplná katastrofa, to člověk ještě spí, a oni do nás valí hafo informací, no děsný! :-P
O naší třídní se radši vyjadřovat nebudu, protože ta se v žádném případě nechová jako třídní,.. uplně závidím jiným třídám, kteří mají tak hodný učitelky, který je vždycky podporujou, zato ta naše? Ta nás akorát furt schazuje.. vůbec si nás nebrání a nebojuje za nás.. Ba naopak, ona se za nás stydí.. je nenormální.
Němčina? Áá další téma na dlouhé chvíle. Na normální hodiny máme učitelku, která nám dává najevo, jak jsme blbý, ale na Konverzaci máme moc hodnou učitelku, která nám věří, a strašně nás podporuje, tu mám mooc ráda :-)
Zlatá víkend, to teda, jen ta nemoc by nemusela být ;)

2 ta anonymní | Web | 7. listopadu 2009 v 13:36 | Reagovat

Děkuji :))
**
Tak to ses měla..:) Určitě by mi taky chutnalo, ikdyž já to tam moc nemusím ;D Ale zase chudák kluk. Se snaží, ale když to ví, tak s tím nic nikdo nenadělá..
Nesnáším nulté, nesnáším naší třídní a nesnáším naší školu. Super, co tam dělám ;D? Už se těším na střední :))

3 maybe | Web | 7. listopadu 2009 v 15:03 | Reagovat

kdybych jezdila na nultou hoďku, tak to nejspíš nepřežiju. Do školy jezdím už v 6:30 a to normal na první hodinu. No jo, jezdit do školy přes celou Prahu se moc nevyplácí, ale nestěžuju si :)

4 Bobina | Web | 7. listopadu 2009 v 22:19 | Reagovat

hmm kfc, hned bych se nechala pozvat! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama