JEN AŤ NENÍ ČAS NA SMUTEK

30. listopadu 2009 v 17:32 | LizzE
Zapomínám... Nejde to, ale fakt se snažím. Snažím se nesedět doma a netrápit se kvůli NĚMU. Protože jak jsem již několikrát zmínila, introvert ze mě asi nikdy nebude. A tak své trápení nejlépe vyřeším vybrečením, a následným přebvtím smutnu hezkými zážitky. I když hluboko ve mě to stále je, když jsem sama, myslím na něj. Vlastně i když jsem meli lidma. Ale abych hnila doma a užírala se, na to fakt nemám. Musím se smířit s tím, že ten M., jak ho nejlépe znáte, už prostě NENÍ MŮJ.

Sobotu jsem krásně prospala, nějak jsem neměla na to, myslet na ten krásnej a zároveň šílenej páteční večírek. Vzbudila jsem se až kolem šesté, kdy mi napsal kamarád, jeslti nechci jít na vodnici. Byla hrozná klendra, já ještě nedospalá a navíc totálně neupravená. Ovšem - vodnice se neodmítá. Ve vteřině jsemz te sebe udělala člověka a vyrazila na chatku.
Po páteční párty byl všude cítit do pohlahy vsáklý alkohol. Ve vzduchu se mýsily výpary piva, vína a squoshe, jež jsem rozbila. Všude se válely piškoty a vytrhané kabely. Ano, ta dokonalá ,,chatka". Inu, vlastně jen čtyři zdi, dvě patra o velikosti metr krát metr. Žádné topění, žádné přebytečné věci. Úžasná věc na párty, pro takové ničitele, jako jsme my. Jsem ráda, že chodím do třídy s Ondrou, jež mě seznámil s tímto místem a s klukem, jemuž chatka patří... Dost o tom....
Dorazila jsem tedy na ono místo společně s Martinem (ten majitel) a spolu jsme tak počtkali na kamarády Janu, Davida a Honzu. Hned po jejich příchodu jsme si připravili úžasnou mangovou vodnici, pokuřovali, poslouchali písničky a povídali si. Příjemný večer, byť jsem tam chvílema usínala a taky se klepala kosou :)

V neděli jsem vylezla z postele až na oběd. Dala jsem si tedy kašičku, okurkovej salát a šla se učit. Tedy, chtěla jsem... Skončilo to otevření sešitu z ekonomiky a usednutím k blogu a facebooku. Holka, holka, takhle to z tebou půjde z kopce.
K večeru jsem se pak vydala za mojí ženou Nicole, Hankou a Márou (né tím mým ex) a šli jsme na rozsvícení Vánočního stromečku. Nádhera, když jsem při okamžiku rozsvícení koukala kamsi za sebe. Úžasné, jak jsem si zapoměla penízky a přitom měla takovou hroznou chuť na klobásu a teplou medovinu. Ah. Ale až budou na námku trhy, tak si to vynahradím. Půjdu s mojí ženušou a přejíme se. Letos si chci maximálně vychutnat vánoční antmosféru. Začalo to tím stromečkem, na jehož rozsvícení jsem nikdy nebyla, pokračování bude na trzích a pak i pojedeme s taťkou pokochat se vánočním Německem. Máme to prakticky za humny :)

Dnešní škola se též dala přežít. 2x počítače, což znamenalo 2x kravení na Happy Aquarium. Nechte smíchu, co asi mám v té škole dělat, když na icq jsou na povídání jen dva lidi? Tak si holt hraji :D
Po vzdělávání se jsem měla domluvený sraz s kamarádem Davidem. Venku jsme spolu byly jen jednou a to kolem bylo moc lidí. Jinak se známe spíše z icq. Povídáme si tak nějak... o všem, doslova :). Je moc hezký, snědý, hnědovlasý, přesně ten můj typ... a mimojiné je také zadaný a ke všemu kamarád toho ,,mého" Máry. Ale i tak jsme si skvěle popovídali, i když mě nervovali ty občasné chvíle ticha.
Když jel domů, stavila jsem se ještě za pár spolužačkama (včetně té mé ženy :-D) a spolužákem Ondrou do KFC. Říkali, že tam jdou a zvali i mě, tak jsem věděla, že je tam potkám. To bylo zase smíchu a řešení kravin.

A teď se jdu odnaučovat mluvit sprostě a chovat se víc jako dáma. Jo, a nemluvit furt s každym jen o šu*ání (zjistila jsem, že poslední dobou až přehnaně často sklouzávám k tomuto tématu). Mějte se :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Just I´m | Web | 30. listopadu 2009 v 19:35 | Reagovat

Takovou nějakou chatu sháníme s holkama na oslavu narozek,nebo na silvestr. Bohhužel v téhle díře nic dostupného není. Škoda.Závidím ti vánoční Německo a rozsvicování stromečku. Všechnno to musí mít naprosot dokonalou atmosféru,ještě když se do toho vmísí vůně čaje, punču a.. a masa :D

2 ideantka | Web | 30. listopadu 2009 v 20:50 | Reagovat

Já nejradši hraju FarmVille :D Nejvííc :D
Jo, hele, ale aspoň je to téma, kde má každej co říct... kdybys navrhla téma fyzika, tak tě každej pošle někam... ty to neděláš, protože na nic jinýho nemyslíš, ty to děláš pro dobro ostatních :D (taky nesnáším trapné chvíle ticha) :D
Dneska si mě nevšímej, jestli píšu něco divnýho. Až zveřejním článek o dnešku - pochopíš :D Je toho na mně moc.

3 dandelion meadow | Web | 30. listopadu 2009 v 21:40 | Reagovat

Někdy jsem za své introvertní já ráda, někdy se za to naopak nenávidím. V tomhle, co teď prožíváš, je asi lepší, když introvertkou nejsi.
Dýmku bych si dala, akorát že tu mou jsem dneska prodala, nějak jsem jí nepoužívala. Vím, že se mi po ní začne brzo stýskat. Mango jsem ještě neměla, ale viděla jsem ho jako tabák v Batavii. V chatce musel být krásný bordel :)
To samé vždycky dělám já. Otevřu sešit, ale pak pustím počítač, facebook a už to jede :)
Bydlíš blízko Německa? Ach, to je blbé. To jsme asi daleko od sebe... :( Ale na medovinu se už strašně těším!

4 ideantka | Web | 30. listopadu 2009 v 21:54 | Reagovat

My jsme prostě divná rodina... S taťkou se vídám jednou za měsíc a to jen mezi dvěřma. A na Vánoce, no... Paráda :D

5 ragazza | Web | 1. prosince 2009 v 9:04 | Reagovat

Já jsem introvert na plné čáře a jsem za to i ráda :) A vánoční atmosféra - jestli máte tu možnost, tak doporučuji vánoční Vídeň, je to něco dokonale nádherného, fantastického :)) I když vánoční Neměcko, taky není ani trochu k zahození ;)

6 lejdy Strendž | Web | 1. prosince 2009 v 16:13 | Reagovat

Taky jsem chtěla jít na rozsvícení vánočního stromku. Ovšem si budu muset počkat až na příští rok. x/
Do německa také pojedu. Mám pocit že do Drážďan, nevím, ale děsně se tam těším. x)
A jsem ráda, že většina článku nebyla věnována jemu. x) Časem se tam o něm ani nezmíníš a určitě to nebude za dlouho. x)

7 Brunette | Web | 1. prosince 2009 v 17:45 | Reagovat

Taky ho řeším, ale jsem mezi lidma, abych na to aspoň moc často nemyslela.;)
Máš dobré, že máte takovou chatku:)
Jojo, odnaučit se mluvit sprostě a celkově se chovat jako ,,,dáma''-těžká věc. Ale taky se o to pokouším:D

8 wwwholka | Web | 1. prosince 2009 v 17:57 | Reagovat

Tak o tom tématu mluvím pořád a nějak mě to neznepokojuje.:D Teda teď do toho zaplítám i téma Ondra.:D
Jinač je dobře že nesedíš doma a nefňukáš do kapesníčku, jako by to dělala většina holek. Uvidíš, že za chvíli pro Tebe bude jen minulost.:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama