Listopad 2010

Jedno rande, dva plesy a trochu dlouhý článek

20. listopadu 2010 v 14:27 | LizzE
Zdravíím. Právě se vyvaluju v posteli po páteční akci.. ale pěkně od začátku.

V pondělí škola utekla rychle, byli jsme na exkurzi v zoo, kde nám mimo jiné ukázali potravu pro zvířata - nebyla nouze o mražené křečky a potkany - a pak nás také nechali pomazlit se s hadem. A není slizkej. Má krásně hebkou kůži. Chlápek nám taky ukázal kraví embrio, kočičí dělohu s koťatama naloženou v lihu a šváby. To jsem opravdu vidět nemusela! :D
Úterý bylo ve znamení prodloužené :). Po příchodu ze školy jsem se hned začla parádit (né, že by mi to nějak pomohlo), protože jsme vyjížděli už kolem půl šesté. Odchod byl opět hektický, protože jsem se asi 3x vracela - pro klíče, peněženku a nakonec pro samotnou vstupenku, kterou jsem doma nechala :D. Zajeli jsme pro bratránka a hurá tancovat. S partnerem jsi to rozjeli na Walz, Chachu a někde u Valčíku jsme se rozhodli, že nám zcela jistě půjde líp tancování u baru, než na parketu :D.
Docela mě vytáčelo, že byl ten ples před prázdninama a tak tam bylo nechutně plno. Proto když jsem si vystála frontu, brala jsem věškeré pití po dvou, abych tam nemusela chodit furt, když to víno exuju jak panáka :D. Hmm.. mám asi 1000 fotek, z toho tak 5 je zvěřejnitelných, takže na věnečku se už radši nefotím. Kotyliony jsem rozdala spolužákům a kolem 10 už se akce chýlila ke konci (přišlo mi to děsně krátký!)... Sama jsem si vzala věci z šatny (tý bábě to děsně trvalo) a jeli jsme s průmkařema do hospody. Byla jsem správná princezna v plesovejch šatičkách, a tak jsem si objednala paprikovou klobásku s hořicí. No co, na plese vyhládne :D Nakonec se všichni nějak vypařili pryč a já tam zůstala sama s.. jak to je správně říct... mým asi měsíčním úletem (né postelovým).. takovej.. friend with benefit to byl :D Ale teď chodí s mojí kámoškou, tak jsme si opravdu jen povídali a kolem jedný se vydali domů.

Středu jsem strávila v posteli a pak taky s tátou v nákupním centru. Dali jsme si Latté, Muffina a koupil mi naprosto boží sukni :). Původně měla být až k Vánocům, ale taťková přítelkyně ho ukcala, ať mě netrápí! :D .. Hm, miluju nákupy. V pondělí, když to vyjde, jedeme nakupovat na Vánoce do Prahy :).

Ve čtvrtek mi nebylo nějako od rána zrovna hej, takže mě každočtvrtěční Jumping nějak odrovnal. Nicméně na svojí pravidelnou dávku Zoufalek jsem vydržela :)

A v pátek mi došly výmluvy! Prostě už jsem nevěděla, co napsat tomu klukovi, jak se vymluvit, abych s ním nemusela.. Tak jsem se nechala ukecat na vodnici, protože tu mám moc ráda! :) Nakonec to bylo v pohodě, jen furt rejpal, že jsem určitě ,,děsně ráda" že s ním jsem a při každém mém pohledu říkal, že ať se nebojim, že to uteče rychle. Hm :D. Nevim, jestli to bral jako rande, no.. Já teda ne. :D
Po vodnici jsem se vydala za kámoškou a razily jsme společně na Rocknrollovou night :D. Cestou tam jsme potkaly... Toho kluka, Jirku, kterýho jsem potkala v hospodě a o kterém jsem říkala, že se mi líbí. Jo, líbí, ale na to, že je o dva roky starší, a měl by bej trošku chytřejší, no.. nevim. Navíc byl neskutečně moc opilej. A selikož jsem vážně blonďatá a doma jsem místo flašky vína vzala flašku slivovice, kterou nepijem, NEMĚLI JSME CO PÍT. A peníze jsme měli sotva na panáka. Tudíž jsme tam trávili čas s Jirkou a jeho naprosto nakalenejma kámošema a zdáli se nám fakt divný. To je tak, když jste střízlivý a ostatní opilý :D. Teď ani nevim, jestli mě ten kluk furt bere, když vidim, jak se chová.. :D Proč jsou všichni kluci, co se mi kdy líbili, alkoholický prasata? :D Neříkám, že já si nedám, navíc jemu je 18, tak už může spíš než já. Ale je starší a chová se u toho hůř, než já. :D Ale tak.. aspoň byla sranda. A ponaučení - nikdy si nemyslete, že v hospodě, nebo na pařbě lze potkat životní lásku. NE. Všichni tam už svou lásku mají - alkohol! :D
S kamarádkou jsme to zabalily kolem jedný, protože se to za střzliva fakt moc nedalo. Ale nebyla to špatná akce.

No a dnes, dnes mě čeká druhý ples :) S převleky - téma je filmové a pohádkové postavy, jdu tam s tátou, takže to vidim tak, že mě zas neskutečně opije. No coo :D

Zemřeš!

14. listopadu 2010 v 12:46 | LizzE
Viděl někdo z vás přezpívanou verzi Zlatokopek od Rytmuse na Óčku? Jak je originál ucházející, tak ta nová, ,,slušnější" verze je prostě směšná. Sprostá slova jsou nahrazena slovy jako zaostalé, ubohé,.. A na konci, když má zpívat vy ,,Ku, ku, ku.. Kurvy" rozjede ,,Ku, ku, ku.. HOVADO"! S kamarádkou Terkou, která u nás zrovna spala jsme se tomu něuvěřitelně smály. Ke smíchu taky přispěl jeden můj bývalý nápadník, který to trošku přehnal s alkoholem a psal nám neuvěřitelné kraviny.

No nic, páteční večer jsem tedy strávila doma. Nicméně v sobotu se konala dodatková lekce s tanečníma, tzv. ,,discolekce". Původně jsem neměla v plánu jít, ale holky mě nakonec ukecaly. Daly jsme si vínko, podrbaly a když začli hrát pořádný pecky, tak jsme to pořádně rozjely :). Zatancovala jsem jsi jako už dlouho ne a nabilo mě to dobrou náladou :)
Po skončení jsme se vydali s Bárou, Leošem a dvěma mně neznámýma klukama do mé oblíbené hospody. Byli jsme z celé hospody rozhodně nejmladší a staříci z nás byli celkem odvázaní. Jeden značně podnapilý k nám přišel a začal vnucovat Leošovi, že je to strašně roztomilej kluk a že ho chce ve změnšený verzi na klíče :D. Ke mně si pro změnu přisedla nějaká psychopatka a začala mi říkat, ať neberu drogy a ať kašlu hlavně na pervitin. Když jsem jí řekla, že nemám v plánu nic brát, ukazála na mě prstem a rozhodně řekla: ,,To říkáš teď! Drogy tě zabijou!". Tak jsem jí tedy zopakovala, že nic takového nemám v plánu. A její odpověď? ZEMŘEŠ! Potěší. Má oživlá noční můra mě dohnala v oblíbené hospodě :D

A dnes ráno mi psal kamarád, jestli s ním nechci jít ven. No, odmítla jsem se strašně trapnou výmluvou! Nevím, jestli s nim jít, nikdy jsme spolu nebyli sami. A krom toho, přijde mi, že po mě tak trochu jede a mně se prostě nelíííbí :D Ale třeba jednou nebudu tak ubohá, přestanu vymýšlet výmluvy a půjdu s ním. Uvidíme. Hmm.. co myslíte? :D

Ou jé

9. listopadu 2010 v 20:59 | LizzE
Hah. Za chvíli mi asi upadnou nohy. Zatracený taneční. Potřebuju teplou vodu, abych se uvolnila, ale jsem líná jít do vany. Polka nikdy víc! Ještěže je příští týden prodloužená :)

V nočním stolku se mi válí knížka, kterou jsem si v knihovně půjčila minulý týden a doteď jsem ji nevytáhla. Když totiž zrovna nelítám venku, tak spím. Taky vás poslední dobou všechno tak unaví? :) Ale v pondělí jsem si udělala radost! Šla jsem s kamarádem Michalem na čokoládu. Jako snad jediný z mých klučičích přátel je opravdu gentleman a opravdu myslí :D. Pozval mě a probrali jsme veškeré důležité věci jako jsou kluci, holky, kluci, holky, kluci,... :D Taky jsem si dala po delší době mé milované kuřecí kousky se sladkokyselou omáčkou! MILUJU! Při příležitosti návštěvy nákupního centra jsem koupila první vánoční dárek. Pro mamku, protože pro tu jedinou mě baví nakupovat. Doteď nemám představu, co zas koupit tátovi a bráchovi. Ach jo.
Cestou jsme potkali Terku, která mi hned na to psala Užij si rande. Joo holka, se zadaným :D Já už rande neměla ani nepamatuju. No, ty čtyři měsíce to budou určitě :D.

Hm, ten frája z pátku, jak jsem o něm říkala, že není vůbec marnej, si mě našel na FB a napsal mi. Dělá děsný gramatický chyby (což se dá s klidem přehlídout), žehlí si vlasy (oou, po zkušenosti s klukem, co kvůli narovnaným vlasům nechtěl ani do bazénu, nevím nevím), ale jinak se jeví jako celkem fajn.. kamarád :P

A blíží se nám třídní schůzky! Vzhledem k tomu, že v Němčině na učitele jen čumim a naprosto nechápu, o čem mluví, celou hodinu se modlím, aby mě nevyvolal a když mě vyvolá, polije mě studený pot a já mlčím a pak nejsem schopná se to doma naučit, nedopadne to asi dobře. A matiku, ve které v poslední době taky zrovna nezářím, se též doučit nemůžu. Ach jo, kdybych si psala alespoň ta zadání a něměla celý sešit pokreslený mými a sousedovými obrázky. Ale co.. nepropadám.. zatím :)

Tak co se dá dělat. Mějte se báječně! :)

Tak aby bylo jasno, vše je při starém

7. listopadu 2010 v 17:49 | LizzE
Po návratu sem mi to prostě nedalo a musela jsem pročíst ty svoje starý žvásty. Minimálně v každém druhém článku od Září 2009 jsem se zmiňovala o svém bývalém - o Márovi. A kdybych v blogování pokračovala po celou dobu, jistě bych se o něm zmiňovat nepřestala. Je to děsný, už je to rok, co spolu nejsme a jsou to teprve dva měsíce, co jsme ukončili náš... hm, postelový vztah (?) :D. Už nebyl zdaleka tak pravidelný, jako pár měsíců po rozchodu, ale nějaký byl. Vídáme se pořád - potkáváme se na pařbách, ve městě, zdravíme se, bavíme se a já snad už ani nechápu, jak jsem z něj mohla být tak pav. Nakonec mi vyhovovalo, jen tak si užívat. Nicméně jsem se později dozvěděla, že se jednou vyspal s holkou, která mi byla naprosto odporná. A já se ho začla štítit. Takže od té doby nic :D
Teď jsem tedy nezadá, poměrně šťastně, ale hodil by se nějaký vedlejšák. Trošku mě ničí, když mi den co den kamarádka povídá její sexuální zážitky a já už nemám co nového přihodit. I když čím víc mi toho kamarádka říká, tím víc je mi odporná :D. Jasně, sex je téma, které se dá řešit furt, ale opravdu nemusím vědět každý hloupý detail - jako kolik prstů použil a jaké zvuky u toho ona dělala. A když už mi to řekně, nemusí to pak opakovat celý den. Nemůžu uvěřit, že to píšu, ale opravdu už mám chuť s ní mluvit taky o něčem jinym :D.

No, a co se víkendu týče - byla to taková klasika :). Pátek jsem strávila v naší oblíbený hospodě s pár kamarádama. Opět jsem byla jediná mezi samýma pivařema s vínem. Hm, už se ani necítím moc trapně :D. Hráli jsme stolní fotbálek. A řeknu vám - je to těžší, než ten normální fotbal. Ti moji hloupí plastoví panáci se furt nemohli trefit do toho míčku, hlupáci jedni. Nakonec mě ta hra fakt naštvala a už se k tomu stolu nikdy nepřiblížim. Ale vyhráli jsme - ovšem né mojí zásluhou.
Hm, kamarád se tam na mě naštval. Nevím, kde nabral ten pocit, že už ho asi rok v kuse chci, ale opravdu tomu tak není. A tak to na mě něustále zkouší a pak je jen naštvanej, že já si ho nevšímám. Celou dobu mě hladil po noze a po zádech. Bylo mi to celkem nepříjemný. Jooo kluku, věř, že kdybys byl můj typ, dám ti to najevo, ale bohužel... Nebyla jsem na něj hnusná, jen ho lehce ingnorovala. A on pak o mně začal roznášet, že jsem dneska divná. DNESKA DIVNÁ? Ale já ho nechtěla NIKDY nikdy mu nedávala ani naděje. Ale jsem divná :D
Domů jsem dorazila kupodivu jako člověk už o půlnoci. Na MHDčko mě šel doprovodit nějakej kluk a nebyl teda vůbec marnej :P Tak třeba tam bude příště zase.

V sobotu jsem si zašla k tátovi na žranec a pozvání na víno a Chiquitu (mimochodem spolu se Sex on The Beach nejlepší kokteil) pochopitelně neodmítla.
Nedělní den jsem strávila doma s tím, že se něco naučím (nezdrařilo se) a udělám kotyliony na svou prodlouženou, která mě čeká příští týden (to se zdařilo, ale musela mi je udělat mamka:D)

A mimochodem, rostě mi osmička! Zub! Víte, co to znamená? No že jsem přeci velmi MOUDRÁ!

Opět podzim, opět návrat

6. listopadu 2010 v 16:46 | lizze
Je zajímavé, jak mě psaní na blog chytne vždy v podzimní čas. Že by to bylo tou tmou, co přichází už kolem páté hodiny? Tím počasím, které mě den co den zahání do mého pokoje. Do úkrytu v podobě vyhřáté postýlky, ve které trávím v tyto dny až moc času..? Možná jo, možná ne. Každopádně mám chuť.. Chuť cvakat ty svoje články. Egoistické články týkající se pouze jedné osoby - mě!
Tři měsíce a byl by tomu rok, rok, co jsem se neozvala. Co se za tu dobu asi mohlo stát? Oslavila jsem své 16 narozeniny (velkolepě), potkala dva úžasné kluky, ze kterých se vyklubali naprostí budižkničemové, prošla jsem do druhého ročníku, začala číst knížky (po snad 4 letech, kdy jsem je něměla v ruce) a chodit do tanečních.. Ale jinak nic převratného. Ti, co si mě pamatují - a jsem si jistá, že jich je už jen dost málo. Možná nikdo... Ti vědí, jaká jsem. Trošku rozjetá puberťačka, co neumí trávit páteční večery doma. Trošku líná studentka, co je se jen těžko nutí k učení. Trošku bordelář a trošku blázen. Blázen, co se rozhodl začít ty svoje obyčejně bláznovský dny opět popisovat do internetového ,,deníčku". Třeba mě to zas bude bavit, třeba ne, ale nyní mám potřebu psát.

Tak třeba u další článku... :)